March 23, 2023

Trzy obroty wokół Słońca

Coywolf zamienił się trzy w sobotę, a ja nadal przetwarzam fakt, że jest pełnomorskim maluchem.

Uważajcie, wiem, że jest technicznie malucha na chwilę, ale El Hub i nadal nazywamy jej “BabyTime”, ponieważ … Cóż, nie ma powodu. To tylko to, co robimy.

REKLAMA

Sprawdzałem Stare zdjęcia dziś rano, a każdy roczny rok te pulchne małe policzki i funkcje dla niemowląt wydają się dodatkowo i dodatkowo …

To szczęście cieszyć się dziećmi starzeje się, ale każde urodziny przerywa moje serce trochę, ponieważ starsza i większa ona dostaje, im bliżej, że dojdzie do opuszczenia gniazda, który wiem, dzieci w końcu robią. Ja to zrobiłem. wszyscy to robią. Po prostu nie wiem, czy moje serce nigdy nie będzie wystarczająco silne, by pozwolić jej iść, wiesz?

Teraz, gdy jest trzema! – Jest tak zabawna. Naprawdę fajnie widzieć jej osobowość kwitnąca. Jest zwykle bardzo przyjemną i słodką małą dziewczynką (nie mogę uwierzyć, że właśnie nazywałem ją małą dziewczynką), a ona może być nieśmiała często wokół nowych ludzi, ale po ogrzewa się, szczęśliwie zaoferuje uściski i pocałunki. Lubi też nazywać strzały, ha Ha! Absolutnie widziałem jej szefując się wokół swoich rówieśników, A.K.a. “uprawiając swoje umiejętności przywództwa / przyszłych prezesów”.

REKLAMA

Bluza kotów i makijażu ??

42 USD

Kupuj teraz

Ma też naprawdę zabawne poczucie humoru i wyjątkowego ucha do muzyki. Kiedy śpiewa, zawsze jest na klucz, a kiedy widziałem ją w klasie tańca z rytmicznymi kijami, ona jest w rytmie, którą wystarczająco zabawnie sprawiło, że mój bracie, który jest muzykiem, płacze łzami szczęścia (był śmiertelny ” Nie mam z jakiegoś powodu rytmu). Idealny teraz kocha balet, taylor swift, rymowanki przedszkola, grając w piłkę nożną i rysunek. A jej ulubiona książka jest Madeline.

REKLAMA

Mama na trzyletniego znaku jest inny. Cały czas czuję się głęboko potrzebny przez cały czas, ale nie czuję się tak samo spożywanym, jak w pierwszych dwóch latach. Mam teraz trochę więcej pokoju psychicznego i myślę, że jest częściowo, ponieważ myślę, że mam dużo więcej rady, jak być mamą. Nie chodzę jak kurczak z głową odciął tak bardzo, jak ja. To znaczy, jestem pewien, że wciąż robię sh * t-tonę rzeczy źle (wciąż martwię się cały czas o tym), ale ja też jestem pewien, że robię też kilka rzeczy, ponieważ Okazuje się być ładnym chłodnym dzieckiem.

Twój przyjazny uzależniony od apelacji w sąsiedztwie,

Karen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.