March 23, 2023

MAC Makeup Przygotowana skóra

ma nową kolekcję ponownych promowanych starterów odnoszących się do liczników w tym tygodniu (dostępny na stronie internetowej Mac teraz).
Nie, nie jestem wściekłym! Większość obecnych programów Mac jest … Nie zaskakująco, wszystko o podkładu, a także tak, to jedna z tych wydań składa się z ponownych promowanych rzeczy (same produkty, nowe pudełka).

Oczywiście, pojawi się normalny hemming, a także hawing o tym, jednak biorąc pod uwagę, że prawie wszystkie produkty w przygotowanej skórze makijażu są rzeczy, które wykorzystywałem, podobnie jak letnie, powtarzam: Nie jestem zły to. W tej wersji są rzeczy, które powinny mieć dodatkową uwagę.

REKLAMA

Wystarczy też, że w krainie makijażu dostępne są peeps, które nie widzą punktu starterów. Mogę docenić, że … Istnieją świetne oferty makijażu “Must-haves”, że odkrywam absolutnie niepotrzebne, jednak nie czuję tej metody na temat starterów. Lubię ich. Wierzę, że tworzą znaczącą różnicę pod względem czasu zużycia, a także w jaki sposób wygładza moja skóra wygląda (zwłaszcza w zdjęciach), kiedy je wykorzystuję.

I jestem naprawdę ogromnym fanem radzenia sobie z starterami, ponieważ OH, Hai, Pores.

Mac Prep + Prime Fix + (27 USD)

P: Dokładnie jak dużo butelek tego ustalonego sprayu wykorzystałem przez lata? Odp.: Tyle. Kiedy podróżuję nawet ze mną

REKLAMA

Bluza kotów i makijażu ??

42 USD

Kupuj teraz

FIX + jest pierwsza, a także ostatnia rzecz, jaką używam, gdy stosuję makijaż. Gdy tylko usiądę, spritz spritz niewiele spraye wokół mojej oferty – PSST, PSST! Lekka mgła nawilża moją skórę, a także tłumi go, przygotowując go do tego, co wkładam (balsam, podkład, Whatevs). Pomaga kolejne produkty, które wykorzysta, które wykorzystuję znacznie lepiej niż wtedy, gdy moja skóra jest sucha.

Następnie oprócz stwierdzono, jak również wykonane, rozpylam poprawkę naprawę + po końcu mojego rigmarole, gdy skończę moją ostatnią mieszanką, normalnie idealną po produktach proszkowych. Robię to, aby zablokować niezależnie od tego, jak zajął krawędź każdego rodzaju proszku-ness.

I ? Naprawić +! To dla mnie jazda lub umiera.

Strobe Cream in Pinklite (34 USD)

Również znaczący fan stroboskopowy. Noszę go na gołej skórze na dni makijażu bez makijażu, albo wymieszam go w fundamencie Mac Studio Repair, co jest niczymickiego magicznego. Jeśli chcesz go ustawić z proszkiem, sugeruję mineralizację skóry naturalnego proszku, który jest najlepszą ofertą w proszku w Mac Line IMO.

Istnieje kilka różnych cieni stroboskopowych, jednak tylko jeden, który naprawdę używam, jest Pinklite – oryginalny kolor stroboskopowy. To perłowy różowy, który wygląda świetnie na wszystkich.

Przygotuj + Prime Natural Gream (42 USD)

Inny niedoceniany podkład, który kocham. Mac ma dwie wersje tego – żółte, a także różowe – jak również, nawet jeśli wykorzystywałem zarówno … Naprawdę nie mogę powiedzieć różnicy między nimi na mojej skórze z długości ramienia.

To znaczy, jeśli naprawdę wstaję tam z lustrem powiększającym, pewien, widzę małe różowe kawałki połysku w kolorze różowym, jednak zarówno super. Jedna pompa nawilża moją skórę kombi, jak również wygładza moje pory wystarczające do zauważalności.

Fantazyjne opakowanie
FYI, naturalny błysk nie zmniejsza pory tak agresywnie jak Illuzja optyczna UD lub obejmuje dla zwykłego podkładu (ten w szarej rurce). Wierzę w to znacznie więcej codziennego wyglądu, więc jeśli lubisz naturalnie wyglądającą skórę tak bardzo, jak ja, może być dla ciebie wielki kształt.

Mineralizuj balsam Timecheck (32 USD)

Ten lekki podkład wygładwia pory do wyższego stopnia niż naturalny blask, a także w wyniku skóry, by ukryć połysk. Lubię wykorzystać go na obszarach, których nie chcę być niesamowicie zroszonym, jak centrum mojego czoła.

Szybki krem ​​do oczu (32 USD)

Oldie jednak Goodie do wygładzania obszaru podglądu przed korektorem. Podoba mi się mieszać w płynnych korektorach, aby odczuwać ich na znacznie bardziej naturalny wygląd.

Prep + Prime Lip (18,50 USD)

Jest to jedyny produkt w kolekcji, który jestem po prostu “Meh” o … To jak elegancki usuń balsam do ust.

Zestaw Prep Prep (35 USD)

Nawiasem mówiąc, istnieje również urocze bitowe próby edycji w kolekcji w kolekcji za 35 USD z dużą ilością produktów do gruntów Mac, więc jeśli jesteś nowy w świecie starterów Mac, to byłaby świetną metodą.

Ostatnia rzecz…

Zapytaj mnie o cokolwiek! Jeśli jest coś, co chcesz zrozumieć o każdym rodzaju tych produktów, daj mi znać. Po latach ich wykorzystania, rozumiem ich całkiem dobrze.

REKLAMA

Twój przyjazny społeczność uzależniony od apelacji,

Karen.

Str.s. zachwycony dzień garb. ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.