March 23, 2023

Mac Jeremy Scott Lip x 9 Przyszłe emocje produkowane jest mieszanie

przy użyciu zadowolonej melodii, a także mieszka w stereo, dwie szminki z nowej kolekcji Mac Jeremy Scott, zmieszane razem.
Poważnie, to opakowanie jest niesamowite! Wszystkie szczegóły są tam całkowicie. To paleta wargowa, ludzie. Jednak całkowicie wygląda jak taśma mieszanki. Widzę, że siedzi na podłodze mojego bitowego czerwonego Hondy Civic z powrotem w ciągu dnia. (Uwaga strony: byłoby pełne melodii, które rejentowałem z radia na KMEL.)

To nie jest taśma miksująca Mac, oczywiska. Jest to warga MAC w wysokości X 9 przyszłych emocji palety warg, a także dziewięć nie błyszczących szminek Mac wewnątrz, więc matowy, amplifikowany, a także satyna kończy się w jasnym, a także głębokie odcienie, takie jak różowy, fioletowy, pomarańczowy – silna trasa. Jest tylko jeden nago, a także cokolwiek innego jest jak bam!

REKLAMA

W przeciwieństwie do palety wargowanej, gdzie, kiedy zanurzysz czyste lub palcem do patelni, są tak miękkie, że nieumyślnie kopiecie do nich paznokieć do nich, lipie w tej kombinacji są trudne, a także rodzaj sztywności. Nie precyzyjnie ślizgają się, a także z pewnością czują się nieco bardziej suchy niż typowy dla Mac … Kiedy je noszę, czuję, że wymóg nieustannie położono balsam do ust, a następnie po.

Powiedział, że jeśli nie masz bardzo suchych ust, takich jak ja, a także łuszczenie nie jest dla ciebie problemem, to fajna paleta, szczególnie jeśli chcesz mieszać kolory. Można zasadniczo rzucić każdy rodzaj tych odcieni razem, a także produkować coś ładnego.

Podobnie jak wczoraj robiłem pewne eksperymentowanie, a także zmieszałem dwa lub trzy kolory bez rodzaju prawdziwego rymu lub powodu, a także cokolwiek wygląda pięknie (przynajmniej wierzyłem tak).

REKLAMA

Bluza kotów i makijażu ??

42 USD

Kupuj teraz

Jedyną rzeczą jest bardzo suszenie.

Violetta zmieszana z dzikim wspomnieniami
Szczęśliwa melodia zmieszana z oddychającym ogniem
Również strona Mac stwierdza, że ​​wszystkie dziewięć odcieni są le, jednak mogłem przysięgać, że Morange był trwałe?! I Dunno … Szczegóły, SchmeTails.

Tak czy inaczej kombinacja nie będzie na zawsze, więc jeśli chcesz dostać się do miksu – hahaha! – Nie czekaj tak długo.

REKLAMA

Nawiasem mówiąc, ten styl tego Jeremy’ego Scotta’ego jest dość … jest tak, że osoba młodzieńca w klubie w latach 90., która pokazałaby tak bardzo, jak uroczystość przy użyciu bitowej opieki Siostry niesie bluza.

Twój przyjazny urok społecznościowy,

Karen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.