March 23, 2023

Kolekcja Shu Uemura Very Mario Bros. nie grał w gry

, gdy spełnia się sny gier średniej instytucji!
Spójrz, MA, wszystkie godziny spędzone na graniu bardzo Mario Bros. na Nintendo – O.G. Wersja, ten przed 64! #Datingmyself #nerdalert – byli * nie * marszander czasu (“Powinieneś czytać słownik zamiast grać w gry, Karen!”) Od teraz jestem jednym z wyboru kilku lat 80-tych entuzjastów gry wideo / entuzjastów piękna, którzy Całkowicie dostaje wszystkie odniesienia w kolekcji wakacje Shu Uemura.

Szminki (różowe probówki) są czyste, a także zabarwione w balsamach (czarna rura) jest pigmentowana.
Holla Jeśli otrzymasz referencje …
Zobacz, że to Mario pływanie wśród stworzeń morskich na podwodnych poziomach na szamponie oleju oczyszczającego (57 USD), a także oczyszczający odżywkę naftową (58 USD), a także na oleju do włosów, Esencja Absenca (69 USD).

REKLAMA

Och, a także rura na mistrzowskim wosku (39 USD) słoik, a także ściany z cegły na szminkach! Tak samo jak gwiazda zwisająca z Lash Curler!

Dziecko, jesteś gwiazdą (odwołanie jest wyjmowane).

Próbki kilku szminek, odcień do ust i czarnej wkładki
Jedyną rzeczą, która może sprawić, że ten LE przedstawia ląd lepiej do domu, jest to, gdybyś musiał wspiąć się na lot z cegłych schodów
i skakać z góry na słup flagi.

Czekaj – było to również głębokie nurkowanie na świat Mario? W porządku, oto wszystko, co chcesz wiedzieć, cywilna / non-nerd: kolekcja była chwilę, jednak kilka bitów, jak również kawałki są nadal dostępne. Produkty do włosów są bomba do suchych lub obróbki barwnych, a także odżywki, a także olej do włosów zmiękczają szorstkie pasma oraz końce. Nadal odkryjesz produkty do włosów w Barneys oraz stronę internetową Shu.

REKLAMA

Bluza kotów i makijażu ??

42 USD

Kupuj teraz

Makijaż jest nieco trudniej znaleźć w tym momencie. Wprowadzono jednak w upadku, jednak nadal możesz odkryć kawałki pływające tutaj, a także, jeśli jesteś zidentyfikowany, aby je śledzić.

REKLAMA

Jaka była twoja preferowana gra wideo, kiedy byłeś dzieckiem? – Jak również przez ulubiony, sugeruję, że twoi rodzice zawsze mówią, abyś przestał grać w tęsknię, haha!

Twój przyjazny urok społecznościowy,

Karen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.