March 23, 2023

Dylemat kochanka piękna: Czy trzymasz się tego, co wiesz, czy też próbujesz czegoś nowego?

Dylemat kochanka piękna …
Będę musiał z szacunkiem nie zgodzić się z Hamletem, ponieważ “być lub nie być” nie pytaniem. Pytanie brzmi: “Czy próbuję tego nowego surowicy / fundamentu / brwi ołówka / [niezależnie od tego, co nowy produkt jest trredowy, czy też trzymam się, co już wiem, co już wie?”

Wiesz, jak to się dzieje … Tam jesteś, po prostu popychacie, żyjąc w swoim życiu, ciesząc się tym konkretnym produktem kołysać swoją łódź w tej chwili (dla mnie, to surowica rzęs, który przyniósł moje pokrywy do życia, Rodan + Fields Lash Boost ), ale wtedy coś nowego i błyszczącego łapie twoje oko (jak Neulash Lash Serum), a nagle pytasz sobie pytania, “czy to nie jest neulash Serum Chelum i Janet byli zachwycani!? powinienem spróbować? Czy weźmie moje rzęsy do następnego poziomu, o mój wow!? ”

REKLAMA

Po usiądź tam debatowanie ze sobą i śmiejąc się na obsesję na punkcie takiej małej rzeczy, wracasz do pierwotnego pytania i nadal jesteś zakłopotany. Czy próbujesz czegoś nowego, albo trzymasz się tego, co wiesz?

Ponieważ rzecz jest: nigdy tak naprawdę nigdy nie wiesz. Nigdy nie wiesz, czy potkniesz się na coś nowego, to całkowicie wysadza twoje oczekiwania.

I nie musi nawet być nowym produktem. Może to być nowa technika, której nie używałeś wcześniej, że odkryjesz, że działa jeszcze lepiej niż cokolwiek, co robiłeś wcześniej (jak w jaki sposób możesz uciec z pomijającym się korektorem pod oko, powiedz co?).

Oczywiście, wypróbowanie nowych rzeczy może czasami prowadzić do miejsc, w których wolałbyś nie zniknął, jak faza przeszedłem przez około 2014-2015, kiedy codziennie byłem konturowałem moją twarz codziennie, co, aby być doskonale szczerym, zakończył się bawiąc się z moją percepcją mojego nosa i moich policzków na chwilę …

REKLAMA

Bluza kotów i makijażu ??

42 USD

Kupuj teraz

Jako dożywiony kochanek kosmetyczny, ten dylemat nękał mnie od tego, że pierwszy kij Zakazany Purpurowy Lancôme Eyeliner znalazł to drogę do mojego życia. Czy jest dla mnie coś lepszego? Czy powinienem spróbować nowej błyszczącej rzeczy?

Nie mogę pomóc, ale zastanawiamy się, czy jesteśmy naturalnie zbudowani w ten sposób, zbudowany, aby być ciekawym błyszczącą nową rzeczą, lub jeśli jesteśmy po prostu uwarunkowani przez cały marketing.

REKLAMA

Wiem tylko, że jest to dobra okazja do wypróbowania eksperymentu! Na następny miesiąc zamierzam przykleić się do używania R + F na moim lewym oku, a także spróbuję neulash po prawej stronie. ? Mam nadzieję, że ta bitwa w surowicy rzęs Royale drapie swędzi, aby spróbować czegoś nowego … na razie!

Twój przyjazny uzależniony od piękności,

Karen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.