March 23, 2023

Top 3 Preferowane filmy wakacyjne

Czuję, że powinienem mieć przynajmniej jeden film z hallmark na tej liście, a może nawet tradycyjne, jak wspaniałe życie, jednak rozumiesz co? Są to trzy filmy wakacyjne, które mogę oglądać, a także ponownie, jak i ponownie, a ja nie usprawiedliwiam ich wszystkich.

1. Hałas muzyki

Na górze aukcji jest hałas muzyki. Staram się to oglądać co roku, jednak nie zawsze dostaję się, ponieważ jest to tak długo – prawie trzy godziny (!) – Jednak kiedy byłem dzieckiem, każdy Boże Narodzenie był to niezbędny film wakacyjny w naszym domu. Rozumiem, że to nie jest dla mnie tradycyjny flick świąteczny, ponieważ zawsze oglądaliśmy to na wakacjach, zawsze będzie to najlepszy film wakacyjny. Lubię muzykę, jak scenerię, jak działanie, a także cokolwiek o tym, a także moje marzenie, jest pewnego dnia i zobaczyć wszystkie lokalizacje, w których film został sfilmowany. Szczególnie chcę iść do altana, gdzie liesal skacze z ławki do ławki, więc mogę skakać po ławkach, a także (strona uwaga: Oto historia z całą dobrą ofertą faktów na temat tej sceny).

REKLAMA

2. Tak jak właściwie

Właśnie obserwowałem to dziwnego dnia dla czasu dołowego, a także zawsze znam mnie bez końca, w jaki sposób facet kamery wideo jest szeryfem Rick Grimes od chodzenia martwych. Ten film ma wszystko! Ma kilka linii opowieści, muzykę, ser, szczęśliwe chwile, chwile przetargowe, śmiech-głośne chwile … mogę oglądać go jeszcze raz przed Boże Narodzenie, ha ha Ha! Och, a także, jeśli go oglądasz, trzymać się wokół historii kredytowych, ponieważ na końcu pojawia się Kelly Clarkson Tune na końcu zwane trudnością, gdzie wydaje się dokładnie jak młody Mariah.

3. ELF.

Um … rozumiesz, że komponujesz piękno przez chwilę, gdy jesteś pierwszy typ “Elf” jako “E.L.F.” (jak w marki kosmetycznej, ha!).

Mężczyzna, że ​​Ferrella po prostu mnie przełamuje. Nie mogę nawet spojrzeć na swoją ofertę bez śmiechu! Ten film Bożego Narodzenia zawsze stawia mnie w świetnym nastroju, a także lubię dokładnie, jak wspaniale, jak również niewinny.

REKLAMA

Bluza kotów i makijażu ??

42 USD

Kupuj teraz

Jak o tobie? Jakie są twoje preferowane flick wakacyjny?

REKLAMA

Twój przyjazny urody urody społeczności,

Karen.

Str.s. OK, ok, rozumiesz, że nie mogłem przestać tylko trzy. Nie mogę mieć bitowych kobiet z Winona Ryder, a także belą chrześcijańską na tej liście!

Leave a Reply

Your email address will not be published.