March 23, 2023

Unsung Makeup Heroes: Bite Charm Multistick w HoneyTheat

Ugryzienie Multisticka w Honeyatoat, Undung Hero wszystkich ciepłych brązowych palety. wszyscy!
Co jest nieoczekiwany hero makijażu? Dla mnie jest to często niedoceniany makijaż Morsel, trwałym produktem zbierania, który unosi się pod ekranem radaru wielu miłośników makijażu, ale często kołysają mój świat. Długotrwałe Seria Unsung Heroes oferuje niektóre z moich ulubionych.

Miałem * trzy * rozmowy w ciągu ostatnich kilku dni o ciepłych brązowych paletach do powiek.

Czy odkryłeś, kiedy wchodzisz do Sephora, Ulta lub apteka, że ​​te szóste palety z pomarańczowymi brązami i czerwonawymi brązami są wszędzie? To jak, och, w miejskich rozkładu nagie ciepło, a także poszukiwane NARS, a tam jest nowoczesny renesansowy.

REKLAMA

Są wszędzie!

Jestem fanem. Myślę, że są zabawne. Moje serce jest wszystkim, “zdmuchnąć te ciepłe pomarańczowe i czerwone dymiące oczy, aż twój nadgarstek spaść, k!” Ale mój umysł jest jak: “Realistycznie, masz dziś 15 minut, więc szukaj skrótów”.

Skróty: Chodzi o nich.

REKLAMA

Bluza kotów i makijażu ??

42 USD

Kupuj teraz

Rozpoczynam się ostatnio wygląda ostatnio, warstwając dwa cienie kremowe, jedna lżejsza i jeden ciemniejsza, aby skakać rozpocząć skutek dymnego gradientu.

Mogę nie zawsze mieć czas na warstwę i łączyć się z dbającą, że zadymione oczy zazwyczaj potrzebują (ale kto naprawdę?), Ale ta sztuczka przynajmniej doprowadza mnie do połowy.

Mac NC42 tutaj w celach informacyjnych.
Ten ciepły matowy czekolada brown jest wielopunktowy w miasteczku (24 $) i jest to jaśniejszy odcień, którego używałem w wielu moich zadymionych oczach wygląda ostatnio. Myślę, że to najlepszy cień bazowy dla tych pomarańczowych i czerwonawo-brązowych paletach (lub prawie każdej palety nago / neutralnej w swoim skrzepie).

Jest to uniwersalny kremowy kij do pokrywy, ust, ust i policzkach z giętkim spójnością, którą można łatwo pchać za pomocą pędzla. Nie jest jednak tłustym lub tłustym, więc faktycznie pozostaje tam, gdzie należy po ustawiach, co zajmuje około pięciu minut.

Inne kremy łączą się do niego łatwo, a cienie proszkowe przesuwają się po nim bez przyklejania się do żadnych miejsc.

Składniki

5 mg trans-resweratrol: pochodzący z Vitis Vinifera i wielokątum Cuspidatum

Squalan cukrowa pochodna: Podaj usta i skórę z nawodnieniem i obsługuje regenerację

Nieważne proszki powlekane aminokwasem: Utwórz płynną, mrożącej aplikacji

Triisostearoyl poliglikeryl-3 Dimer Dilinoleate *, uwodorniony etyloheksyl Olivate *, Squalan *, krzemionka *, Coconut Alkanes *, C10-18 Trigliceryd *, Cera Albla (Beeswax) **, Butrerospermum Parkii (Shea) Masło **, Euphorbia Cerifera (Candelilla ) Wosk **, Jojoba Estry *, Kopernia Cerifera (Carnauba) Wax **, Mika *, Helianthus annuus (słonecznikowy) wosk, bismuthlekloride *, uwodorniona oliwa z oliwek nieaktywny *, smak *, stearoyl glutaminowy kwas *, Coco-Caprylate / Kosmentarz *, Tokoferol *, Acacia Nunwrurens Flower Wax *, Poliglyceryna-3 *, Trans-Resveratrol *, Olej nasion Vinifera (winogron) **. +/- Mogą zawierać: Dwutlenek Titanium (CI 77891) *, tlenki żelaza (CI 77491, CI 77492, Ci 77499) *, Carmine (CI 75470) *, Niebieskie 1 jezioro (CI 42090), żółte 5 jeziora (CI 19140) , Red 40 Lake (CI 16035), fioletowy manganu (CI 77742) *. * Naturalny, ** organiczny.

Użyłem Honeyato, jak tutaj lżejsza baza kremowa i mieszała go z Mac Teddy jako ciemniejszy krem. Wtedy mieszałem do powiek w proszku z MAC wykonany Jagger Golden Shine Quad na wierzchu.
Przez większość czasu używam go na gołe pokrywki i rysuję kilka masywnych uderzeń wzdłuż mojej linii rzęs. Potem z piórem z domowaną szczotką, gdy przeniemu się do mojego zagniecenia i kości brwi. Potem łączę ciemniejszy cień kremowy bezpośrednio na górze, aby rozpocząć dymny gradient.

REKLAMA

For a very fast smoky eye, you can even stop best there.

Twój przyjazny urok dzielnicy uzależniony,

Karen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.