March 23, 2023

Spotlight Product: Kitsch Pro No-Snag Elastyczna

Oszczędzanie Cię od niechlujnej kok, jedną elastyczną na raz
Być może najlepsze 3 dolary, które kiedykolwiek spędziłem w Ulta! W próbie zdobycia mojego mopa Bulegle Scrundys Scrunchie (zagrożenie kończy się długoterminowym urządzeniem na mojej głowie), używam pół-up, pół-w dół kucyka z wykorzystaniem tych czarnych Snag Tiny Elastyczne Kitsch Pro.

Są to małe, cienkie czarne plastikowe krawaty do włosów z płaską krawędź, a także śliską powierzchnią, która umożliwia szybkie wsuwanie ich do włosów do bezpiecznych kucyków, a także warkocze. Wykorzystałem ten typ elastycznego wcześniej, a także to jedyny, który nie ciągnie się ani nie przerywa żadnych włosów, gdy wkładam włosy w górę lub w dół w kucyk. Nie będzie się nie stać na nic, a także nie skończysz z garść uszkodzonych włosów, gdy wyjdziesz.

REKLAMA

Przyznane, nie są opracowani do ostatniego … Każda elastyczna jest świetna, że ​​może być może dwa wykorzystuje najwyżej, ponieważ wychodzą z Misshapen, a także bezużyteczne, co jest bummerem … Nadal jednak lubię

Jeśli twoje włosy są po cieńszej stronie, wierzę, że też możesz je lubić. Lub, jeśli jesteś online z bitami dziewczynami, byliby doskonali dla małych kucyków, a także warkocze.

REKLAMA

Dostępne w czystym, brązowym, a także czarnym, a także paczką 100 elastycznych to trzy dolki!

Twój przyjazny społeczność uzależniony od apelacji,

Karen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.