March 23, 2023

Sobotni surfowanie, 1 grudnia 2018 r.

Ostatnio dobrej gry.
Witaj przyjacielu! Zachwycony grudzień Catürday? do ciebie.

Wiesz, tylko wtedy, gdy wierzę, że widziałem wszystko wśród panteonu pomysłów na makijaż, a teraz jest to tylko dokładnie taka sama grupa fundamentalnych pomysłów recyklingowych, jak również przepakowany na czas Quadrilliond, a także przestań oczekiwać, że kiedykolwiek zobaczę Czy kiedykolwiek dodaję wszystkiego nowego do cyklu wiadomości odwołania, w historii, natknąłem się na coś, czego nigdy wcześniej nie próbowałem, a także często kołysa mój świat.

REKLAMA

Dwa słowa: Reverse Foundation.

To nowa (myślę) technika bazowa, a także zapewniałem to za pierwszym razem. Jest to miejsce, w którym zaczynasz stosować produkty kremowe do skóry bardzo pierwsze, gdy jest nagie (kontur, jeśli nosisz go, rumieniec, a następnie wyróżnienie), pozwól im ustawić, a następnie wykonać czystą fundament na górze.

Dziewczyna, to zmiana gry.

REKLAMA

Bluza kotów i makijażu ??

42 USD

Kupuj teraz

Dmuchanie mojego umysłu

Koncepcja polega na tym, że warstwąc fundament na szczycie konturów / rumieńców / wyróżniających się produktów, niezgodnie z tym, jak wygląda tak samo naturalnie, że wydaje się, że używasz najlepszej ilości makijażu. Próbowałem tego, a także wziął zdjęcia pewnego dnia, a także wierzę, że subtelność wpływu staje się trochę zagubiona na zdjęciach, jednak wygląda naprawdę naprawdę świetnie w prawdziwym życiu, szczególnie na zewnątrz w pełnym słońcu.

Spróbuj kiedyś!

Byłem nawet o wiele więcej do makijażu “prawdziwego życia” niż zwykłego ostatnio od późnego Vortex, zostałem wciągnięty na Facebooku o nazwie Star Close-up. Jest to strona, o której artykuły powiększone są fotki z gwiazdami za pomocą makijażu, a także OH, mój Gosh, to objawienie. Mam na myśli, że biorę dużo zbliżeń się na blogu, a także rozumiem, że wiele rzeczy może wpływać na metodę konkretnego wyglądu będzie wyglądać w prawdziwym życiu, jak kierunek źródła światła, Color Temperatura oświetlenia, uzupełnia, że ​​noszę, marki makijażowe, dokładnie ile wody, którą pijesz, a także metody, a także narzędzia, których używasz, a także dokładnie to sam wygląd Wyglądaj na Cake-Y jedną minutę, a także naturalne następne, jednak, aby zobaczyć gwiazdy bez rodzaju filtrowania lub aerografu jest dość otwarcie oczu.

Muszę stwierdzić, że ktokolwiek zarządza Kierą Knightly, Lupita Nyong’o, a także makijaż Kristen Stewart jest dziwaczny genialny (Hmm, pytając, czy jest to praca Lisa Eldgridge?), Ponieważ zamknij wszystkie z nich używają zapierających się w pełni zasięg Makeup, jednak w ogóle nie wygląda ciężko.

W tej notatce w ten weekend czytanie …

Publikuje opublikowanie o kilku różnych technikach do naturalnego wyglądu lub “No-Makeup”, makijażu, w tym tegorocznego trendu “Boy Beat”.

Po pierwsze, jaki jest wzór, jak to definiuje? Jak również, jeśli nie możesz zobaczyć makijażu “No-Makeup” na skórze, czy wskazuje, że produkt robi to, co ma robić? Jestem zmieszany…

Jednym z największych wzorców odwoławczych jest teraz makijażem wegańskim, a także jest gotowy, aby uderzyć w usługę 20,8 mld USD do 2025 roku.

Maluchy: najnowszy rynek makijażu. Dawny szef Poradnik Poradnikowy Stila właśnie wprowadził nową linię do makijażu o nazwie Małych “N

O tym, część mnie myśli: “Wszystko w świetnej zabawie, Karen. Weź chill pigułkę, “Odkąd moja mama pozwoliła mi mieć łupki, gdy byłem dzieckiem, jednak jeszcze jedna część mnie jest niezwykle niespokojna z koncepcją młodzieży pokazanych, że wymóg robienia rzeczy do ich twarzy.

Koty w literaturze? To długi ogon … (badum-tss!)

Ten pisarz podjęła decyzję o odkryciu, co wystąpi, gdyby wszystkie makijaż musiała pracować z jedzeniem, a także tak, w sytuacji, którą zastanawiałeś się, tam * był * suchym makaronem spaghetti.

Podział dokładnie jak działają nawilżarki

Fave sprawdzona z tygodnia: szczęście posiadania nagich twarzy

Przepraszam, że musiałem cię tego poddać, jednak nie mogę być jedyną osobą nawiedzoną przez ten Mac Czysty manicure.

Ten 39-letni koci entuzjasta zakończył się milionerem, wymyślenie kontrowitu, że nocnik pociągi koty.

Ten koleś sprawia, że ​​makaron Udon od podstaw, gdy spędza się z kotami!

Nowoczesne kobiety Feline kobiety mają tendencję do kotów, które online w ruinach Rzymu.

Ooh, chcę tego spróbować.

I chcę też spróbować (jestem trochę zużywany w Pixiwoo w tej chwili).

OK, teraz wyruszam, żeby pać moje szczotki, ponieważ nie zrobiłem głęboko czystego w ciągu tygodni. Właśnie wymazałem dokładnie te same wyłączone na ręcznik papierowy, a także oczekują najlepiej. #KeepingItreal!

Człowieku, często musisz robić to, co musisz zrobić, aby zrobić to z dniem, wiesz? KUPA ŚMIECHU! ?

REKLAMA

Masz świetny weekend, OK?

Twój przyjazny społeczność uzależniony od apelacji,

Karen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.